Продавець Интернет-магазин одежды «Одежда Оптом в Украине» розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
613 відгуків
Джинсы,брюки мужские высокого качества  Посмотреть

Одяг оптом, ринок одягу в цілому і як знайти постачальника

Одяг оптом, ринок одягу в цілому і як знайти постачальника
Стаття про те, чим вигідно торгувати в наш час на ринку одягу та взуття і як знайти постачальника

13.10.12

Питання вибору одягу в тій чи іншій мірі займає кожного платоспроможного покупця нашої країни. Адже у кожного з нас час від часу виникає бажання або необхідність змінити гардероб, або хоча б частково його оновити.

Існує цілий ряд факторів, під впливом яких споживач здійснює покупку одягу: зміна моди, бажання змінити стиль, обов'язкове дотримання дрес-коду, потреба в одязі особливого призначення, і ще безліч інших. І звичайно ж зміну сезонів теж ніхто не відміняв, так що навіть за найскромнішими підрахунками середньостатистичний споживач здійснює покупку одягу мінімум чотири рази на рік.

Приймаючи до уваги все перераховане вище, можна з упевненістю сказати, що продаж одягу оптом, дрібним оптом або в роздріб – це завжди актуальна сфера підприємництва.

Ринок готового одягу поділяється на кілька основних цінових сегментів: преміум-клас (дизайнерський одяг), середній (якісний одяг для покупців з середньою платоспроможністю), економ-клас (доступний недорогий одяг). Продаж одягу Оптом виробляється головним чином в середньому і економ-класі. Власники магазинів готового одягу, незалежно від сегмента ринку, на який орієнтована діяльність, прагнуть знайти варіанти найбільш вигідною поставки.


 

На ринку представлено безліч компаній-постачальників, що пропонують ідентичні товари. У той же час, ціна товару може істотно відрізнятися. В умовах конкурентного середовища дана ситуація на ринку готового одягу, як і на будь-якому іншому товарному ринку, є абсолютно природною. Існує цілий ряд факторів, що роблять вплив на цінову пропозицію. Так, великий оптовий постачальник одягу може запропонувати більш низькі ціни, забезпечуючи ефективну норму прибутку підприємства завдяки великим обсягам обороту.

Ще однією перевагою великих постачальників є можливість прямих поставок. Компанії-виробники, щоб забезпечити швидкий оборот товарної продукції, при виборі бізнес-партнерів віддають перевагу великими комерційними організаціями. При цьому, оптовий покупець набуває сертифікований товар, і при подальшому продажу дрібним оптовим покупцям може гарантувати якість запропонованого товару. Таким чином, у пошуку надійного і взаємовигідного співробітництва краще вибирати великі оптові компанії, які зможуть запропонувати гарантовано якісний товар за нижчою ціною.

В даний час, внаслідок сформованої економічної ситуації в країні, найбільш високі темпи зростання демонструє ринок недорогий одягу. Для задоволення попиту невеликих торгових організацій і приватних підприємців-реалізаторів одягу, оптові компанії пропонують широкий асортимент дешевого одягу.

Питання про те, де знайти надійного постачальника, готового запропонувати найбільш вигідні ціни та умови поставки, сьогодні цікавить кожного продавця недорогий одягу, незалежно від масштабів торговельної діяльності.

    Оптимальный вариант – поиск компании в интернете. Если Вы узнали о компании из каких-либо других источников, обязательно посетите сайт. Здесь можно найти полную информацию о компании, ознакомиться с ассортиментом товара, узнать ценовые предложения, скачать прайс-листы, а также ознакомиться с вариантами сотрудничества, оплаты и доставки. Дополнительно крупная оптовая компания разрабатывает специальные программы скидок. В случае, если сайт компании не содержит полную информацию о компании и продукции, сложно говорить о высоком уровне деловой репутации данного поставщика.

    В сегменте недорогой одежды представлено множество оптовых организаций. В поиске наиболее низких ценовых предложений стоит обратить внимание на интернет-магазины.

    Продажа недорогой одежды оптом с помощью интернет-ресурсов позволяет оптовым поставщикам экономить на аренде офиса и торговых площадей. Благодаря этому в интернет-магазине Вам могут предложить товар по более низкой цене. В то же время, Вы можете быть уверены в надежности партнера – для ведения бизнеса в интернете компании проходят специальную проверку и регистрацию в уполномоченных государственных органах.

При купівлі товару на оптових ринках Ви навряд чи отримаєте накладну або чек про оплату, і повернути бракований товар зазвичай досить проблематично. Якщо ж Ви робите закупівлю в інтернет-магазині, Ви обов'язково отримаєте документи про оплату. При необхідності повернення товару протягом зазначеного строку завжди зможете його повернути. В результаті, Ви отримуєте якісний сервіс і надійні гарантії ефективного співробітництва.


Жіночий одяг оптом / Чоловічий одяг оптом / Дитячий одяг оптом